11. Cele mai populare soluţii informatice din Bulgaria

Peste 40,000 de clienţi din variate domenii de activitate au ales Microinvest pentru automatizarea şi administrarea cu succes a afacerii lor. Soluţiile Microinvest sunt utilizate pentru emiterea de diverse documente, completarea de formulare, controlul şi monitorizarea stocurilor şi realizarea operaţiunilor contabile.

 22. Cel mai atractiv raport preţ-calitate disponibil pe piaţă

Microinvest oferă gama de soluţii la preţuri competitive, fără a impune tarife de mentenanţă obligatorii. Fiecare client poate beneficia de politica noastră de update-uri extrem de flexibilă, ceea ce îi permite să îşi planifice cheltuielile şi să hotărască perioada specifică pentru instalarea actualizărilor. În plus, fiecare actualizare include toate îmbunătăţirile recente aduse produsului de echipa noastră de programatori. Astfel, asigurăm atât cheltuieli de mentenanţă reduse, cât şi oportunităţi pentru o dezvoltare permanentă a soluţiilor noastre.

33. Permanentă îmbunătăţire a produselor

Toate soluţiile Microinvest sunt permanent dezvoltate şi îmbunătăţite, folosind cele mai recente tehnologii de programare şi folosind o interfaţă inovativă, bazată pe tehnologii avansate Microsoft. Mai mult, înalta calificare şi profesionalismul echipei noastre de programare, în permanentă expansiune, servesc drept garanţie pentru superioritatea şi eficienţa produselor noastre. Cu o fiabilitate de neegalat, rapiditate şi confort, calitatea noilor soluţii din suita Pro i-a condus pe clienţii noştri către renunţarea la vechile sisteme şi adoptarea celor mai recente dezvoltări de la Microinvest.

4 4. Gamă variată de soluţii

Nici o altă companie de profil din Bulgaria nu oferă o asemenea varietate de soluţii informatice – de la tipărirea de coduri de bare, sisteme de contabilitate şi de administrare a stocurilor, până la soluţii de management al livrărilor şi comenzi prin intermediul terminalelor mobile. Suportând Windows, Web, Windows Mobile, Linux şi alte tipuri de medii de lucru, este garantată o rată crescută de compatibilitate şi integrare cu alte sisteme conexe.

 55. Suport de încredere

Microinvest oferă suport excelent pentru soluţiile sale, tuturor clienţilor. Având 24 de specialişti de service în Sofia şi alţi 130 în restul Bulgariei, Microinvest asigură un service rapid şi de calitate pentru utilizatorii sistemelor sale, în întreaga ţară. Microinvest furnizează de asemenea suport şi asistenţă tehnică permanente pentru clienţii din afara graniţelor, prin reţeaua sa de distribuitori locali.

Utilizând o schemă de alocare a sarcinilor de lucru în sistem, Microinvest acordă cele mai mici tarife pentru suport. În plus, se oferă posibilitatea încheierii unui abonament sau a acordării de suport de urgenţă.

 66. Tehnologie avangardistă

În ultimele dezvoltări ale produselor, compania noastră foloseşte tehnologii avangardiste – acces de la distanţa şi replicare de date, interfaţă web şi sisteme pentru staţiile de lucru, conectate la servere remote, completare automată şi corecţia datelor în funcţie de legislaţie. Toate acestea permit clienţilor noştri să beneficieze de flexibilitate în organizarea activităţilor şi să îşi folosească calculatorul la capacitate maximă.

 77. Orientare internaţională a produselor

Toate aplicaţiile Microinvest încorporează standarde internaţionale de contabilitate şi modele de documente. Programele sunt traduse în 14 limbi şi sunt adaptate legislaţiei din UE, acoperind toate cerinţele pentru a lucra în mai multe limbi şi folosind documente specifice.

 88. Echipă de profesionişti, înalt calificată

Echipa Microinvest este formată din profesionişti, cu experienţă vastă în automatizarea afacerilor, optimizarea administrării depozitelor şi contabilitate. În plus, un număr de consultanţi experţi, care oferă o gamă variată de soluţii pentru activităţi specifice, se află permanent la dispoziţia dumneavoastă.

 99. Parteneriate cu producători de top

Soluţiile Microinvest sunt compatibile cu un număr mare de echipamente periferice. Produsele noastre pot lucra practic cu orice fel de case de marcat, cântare, cititoare de carduri magnetice, scannere de amprente şi alte tipuri de echipamente. Majoritatea producătorilor de astfel de aparatură cunosc aplicaţiile noastre şi pot oferi suport, în caz de necesitate.

 1010. Parteneriat sigur şi cooperare

Microinvest este un partener de încredere în furnizarea de soluţii avansate şi prietenoase. Cu peste 15 ani de experienţă în domeniul IT, suntem conştienţi de importanţa încrederii mutuale. De aceea, activitatea noastră este bazată pe trei principii de bază – atenţie la detalii, entuziasm şi inovaţie, pentru a vă oferi soluţiile potrivite, servicii la cele mai înalte standarde şi un parteneriat respectabil.

Facebook Twitter LinkedIn GooglePlus
Microinvest Chat 1.0 beta
X